Наша клініка оснащена найсучаснішим обладнанням, що не мають аналогів в Кіровоградській області. Ми дотримуємось європейських стандартів в діагностиці очних захворювань, які довели свою високу ефективність. Фахівці клініки мають великий досвід роботи з подібним обладнанням, що підвищує якість і точність діагностики, економить Ваш час і гроші.

Обстеження в клініці Ви зможете пройти як комплексно, так і окремі діагностичні процедури, призначені лікарем.

   В комплексне обстеження входить бесіда з пацієнтом, визначення гостроти зору (з і без оптичної корекцією), рефрактометрія, вимірювання внутрішньоочного тиску, визначення полів зору, біомікроскопія (огляд структур ока під мікроскопом), гоніоскопію (огляд кута передньої камери з лінзою Гольдмана), огляд очного дна (пряма і непряма офтальмоскопія). Всі зміни очного дна і інших структур можна фотографувати (фото очного дна), що дозволить краще стежити за структурними змінами, проводити порівняння змін у часі, консультування іншими фахівцями. Всі обстеження видаються на руки пацієнтові у друкованому або електронному вигляді (за бажання).

   При підозрі на захворювання очей лікар проводить спеціальне обстеження, що дозволяє більш точно визначити діагноз і скласти лікувальну програму. Всі обстеження проводиться згідно з українських протоколів лікування, затверджених МОЗ України, орієнтуючись на європейський досвід.

До спеціальних методів обстеження відноситься :

  • УЗД орбітальної області, а-сканування (параметри розмірів структур ока, при короткозорості, далекозорості, глаукомі, катаракті, підозра на новоутворення, ендокринної офтальмопатії та ін. патологіях очі)
  • Оптична когерентна томографія (ОСТ або ОКТ) – спектрально доменний Zeiss Cirrus HD-OCT 4000 – дозволяє досліджувати сітківку і зоровий нерв на клітинному рівні. Показаний при таких захворюваннях як діабетична ретинопатія, макулодистрофія, підозра на глаукому, амбліопія, спадкові захворювання сітківки, макулярные розриви, відшарування сітківки, ретиношизис, випадки необґрунтованого зниження зору та ін Так само дозволяє оцінювати стан сітківки і зорового нерва у динаміці (шляхом накладання одного знімка на попередній, що неможливо оцінити при звичайному огляді), що особливо цінно при хронічних патологіях: глаукоми, діабетичної ретинопатії, макулодистрофії. Завдяки цій функції можна об’єктивно оцінити якість лікування захворювань сітківки, откоррегировать лікування глаукоми. Дана процедура не має протипоказань до застосування у дітей, вагітних жінок. Оптичний когерентний томограф такого рівня не має аналогів в кіровоградській області.
  • Флюоресцентная ангіографія (ФАГ) ФАГ Heidelberg – фундус камера дозволяє робити фотографування очного дна із застосуванням контрасту (флюоресцеіна), завдяки чому ми маємо можливість оцінити стан судин, кровообіг в самій сітківці. Метод в входить до переліку обов’язкового обстеження згідно протоколу лікування затвердженого МОЗ України при таких захворюваннях як: діабетична ретинопатія, тромбози і емболії судин сітківки, макулодистрофіях, ретиніт. Не має аналогів в Кіровоградській області.
  • Фотографія очного дна – фотофіксація стану сітківки та зорового нерва без застосування контрасту. З метою поліпшення якості знімків застосовуються препарати розширюють зіницю (ні. Дозволяє візуально порівняти зміни в структурах ока і об’єктивно їх оцінювати (будь-яким лікарем або ж самим пацієнтом). Дану процедуру Ви так само зможете пройти тільки в нашій клініці.
  • Периметрія (статична і кінетична) – визначення полів зору (обов’язковий метод при глаукомі та інших захворюваннях зорового нерва, головного мозку, сітківки)
  • Визначення характеру зору – (бінокулярний, монокулярное, одночасне)
  • Визначення наявності і кута косоокості

При зверненні лікар складе необхідні саме Вам діагностичні процедури, доступно пояснить їх мета і результати.

Ми не запропонуємо зайвого. Наш девіз – лікар і пацієнт союзники в боротьбі за збереження зору!